• Vestuvių spalvų tendencijos 2015-iems metams

  celestial blue
  Niekada nesiliausiu kartojusi, kad nėra nieko madingiau už savitą stilių ir savo svajonių įgyvendinimą vestuvėse. Pavyzdžiui, jei visada svajojai, kad tavo vestuvių spalvos bus balta su auksu arba persikų, kodėl turi atsisakyti šios vizijos vien todėl, kad šiais metais madingiausia spalva yra turkio?
  Jei dar nesi apsisprendusi ir ieškai, kaip kuo labiau pataikyti „į temą“ šiais metais ir kokias spalvas rekomenduoja vestuvinių madų ekspertai, tai labai džiaugsmingai dalijuosi su tavimi šia informacija.

  Pastelinės:

  1. Labai labai švelni melsva, beveik dangaus žydrumo. Puikiai dera su balta, švelniai rožine ir gelsva, tinka tiek klasikinei elegancijai, tiek Provanso stiliui…
  2. Labai labai švelni geltona (ne rėkianti), beveik vanilinės grietinėlės geltonumo… Puikiai tinka su balta ir švelniai žalia spalvomis. Gaivu!
  3. Labai labai švelni rožinė (beveik kaip perlai…) tinka pastelinėms vestuvėms, galima truputį naudoti gelsvų, žalsvų tonų…ir visada balta spalva.
  4. Pistacijų žalumo, beveik kaip ir mėtų žalia. Derinti su balta. Tiesiog : )
  5. Karamelinė arba skrudinto migdolo rusva labai tiks natūralaus stiliaus vestuvėms, puikiai dera su balta, tamsesne ruda, auksine… Tinka ir neutralių tonų vestuvėms, ir natūralistinio (rustic) stiliaus, ir prabangioms.
  6. Labai labai lengvai violetinė. Visada dera su kitais violetiniais tonais, balta spalva, rožine, gelsva.

  Ryškios:

  7. Titano pilka – ryški, sodri pilka spalva. Labai gražiai dera su rožine, levandų violetine, balta.
  8. Oranžinė – mandarinų – šilta, skanu, malonu… Tinka su balta, geltona, švelnia persikų spalvomis.
  9. Prigesinta mėlyna – mėlyna.
  10. Ryški rožinė (labiau tokia arbūzo rožinė), puikiai dera su persiko bei gelsva.
  11. Ryški turkio puikiai dera su balta, o drąsesnėms – su persiko ir žalia spalvomis.
  12. Šviežių žalių lapelių žalia tinka su visais žalsvais ryškesniais ir švelnesniais tonais bei balta.
  Visoms nuotakoms labai linkiu nepamesti galvos visose šiose spalvų paletėse ir deriniuose, žinokite: mažiau visada yra daugiau. Jei patinka 4 spalvos, bet nesi tikra, ar jos dera tarpusavyje, pasilik tik 2 ar vieną ir ją naudok mažose detalėse, dailiai derink su balta, su kuria visada viskas dera. Svarbu saikas.

  gelsva ir violetine labai zalia metu pistaciju ir persiku midolu ir karameles neutralios ir svelnios spalvos persiku pistaciju prigesinta melyna titanas 1

  Sėkmės!
  Parengta pagal Bridal Guide, Elegant wedding invites, Lavish weddings bei kitus vestuvių puslapius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *