• Vestuvių Dienos Koordinatorius – Privalu!

    nuotaka organizatore 1Jei vestuves susiplanuoti sugebate patys, tai reikia jus tik pasveikinti, tikėtis, kad dar vis laukiate savo vestuvių, BET tai toli gražu nereiškia, kad ir visą vestuvių dieną turite taip pat ir koordinuoti patys… Vestuvių dieną reikia, privalu pasisamdyti dienos koordinatorių, kuriuo pasitikėtumėte, kuriam bet kada galėtumėte mirktelti ir jis žinos, ką daryti; jis žinos, kokia visa šventės eiga ir užtikrins, kad ją žino visi su diena susiję paslaugų teikėjai. O atsitikus nenumatytai problemai, žinos kaip ją spręsti ir išspręs jums apie tai net nesuuodus : )

    Vestuvių dieną vidutinėse vestuvėse vidutiniškai padaroma keletas dešimčių skambučių. Kodėl taip daug ir kam? Todėl, kad skambina svečiai, muzikantai, fotografai, dj, vedėjas, šventės vietos vadovai, šeimininkai… Klausimų įvairovė didelė, nuo “kaip rasti šventės vietą, pravažiavau čia tokią nuoroda, tai čia teisingai, ar ne..?”, “kur persirengti?”, “jau atvykome, kur mums eiti?”, “gal įmanoma gauti lygintuvą, susiglamžė marškiniai”, “kada ir kur tiksliai gali vykti ugnies pasirodymas”, “mes vėluosime, palikome labai svarbų inventorių”, “kur dėti kėdes?”, “atvežėme tortą, kur jį dėti?”, “nebėra šampano, ką daryti?”… ir t. t. Ir visiškai nesvarbu, kad viską smulkiai aptariate iki tol, skambučių ir klausimų vis tiek bus.

    Ar tikrai norite tuo užsiimti savo vestuvių dieną..? Visi švęs jūsų šventę, mėgausis maistu, vakaru, gėrimais, šnekučiuosis, fotografuosis, šoks… O jūs užsiimsite koordinaciniais reikalais ir lakstysite su telefonu nuo stalo į lauką vis pakalbėti… Ar tikrai to norite?

    Jei ne, tuomet pats laikas, kreiptis pagalbos pas mus, išleisite kelis šimtus eurų, tačiau mėgausitės švente : vysnios@vysnios.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *