• Nuotakos ir jos geriausių draugių fotosesija

    Viskas, ką darai, daryk labai ir labai stilingai – tokia filosofija turėtų vadovautis visos merginos, o ypač ištekančios. Pasijauskite, kaip tikros kino žvaigždės ir užsisakykite fotografą savo ir merginų ruošimuisi įamžinti: kur visos jūs su profesionaliais makiažais ir dailiais plaukais, stilingomis dovanėlėmis ir didele šviežių gėlių puokšte ant stalo, tikru šampanu ir specialiai tam reikalui keptais sausainiukais… Juk žvaigždės atrodo tik dėl to, tokios tobulos, kad niekada nesileidžia fotografuojamos, kai neatrodo tobulai.

    O kartais tiesiog kiek nejauku fotografuotis vienai nuotakai, o kartu su geriausiomis draugėmis, keliomis stilingomis detalėmis ir trupučių putojančių burbuliukų… Gali būti LABAI LABAI smagu!

    Merginos, tai – žaidimas ir mėgaukitės juo! Pasitarkite su savo fotografais ir draugėmis, įneškite savo stiliaus ir temos, mėgstamiausių spalvų į fotosesiją, pasirinkite gražią aplinką ir vualia – praleisite nepakartojamas akimirkas kartu ir net pastebėsite, kad yra fotografas šalia.

    Sekmės didžiausios! O žemiau – keletas nuostabių nuotraukų iš tikros nuotakos ir jos merginų pasiruošimo fotosesijos – skanaus!


    Nuotraukas radome čia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *