Žieminės vestuvės su ežiukais ir lapinais

Ši žiema tikrai nestokojo drąsių jaunųjų ir vestuvių. Vienos įsimintiniausių ir kūrybiškiausių švenčių buvo Justės ir Gražvido vestuvės, kurias įkvėpė miško tema, ežiukai ir lapinukai : )

Buvo be galo gražu, jauku, gėrėm karštą kakavą, degustavom Liu-Patty keksiukus ir “Tie kepėjai” zefyriukus, ir dar gausybę skanėstų … Žodžiu, buvo TIKRA ŽIEMOS PASAKA. Pabandykite ir jūs! Žiema juk turi tiek daug spalvų ir temų… Šerkšnas, balta magija, jauki prabanga su burgundiško vyno spalvomis ir smaragdiniais ar šokolado tonais…

Nuotraukos mano ir Kristijono Tumo

Šventės vieta – Margio krantas
vestuves ziema (6) vestuves ziema (7) vestuves ziema (8) vestuves ziema (9)vestuves ziema (5) vestuves ziema (10) vestuves ziema (11) vestuves ziema (12) vestuves ziema (13) vestuves ziema (14) vestuves ziema (15) vestuves ziema (16) vestuves ziema (17) vestuves ziema (18)

ziemos vestuves  (13) ziemos vestuves  (16)ziemos vestuves  (43) ziemos vestuves  (22)ziemos vestuves  (75) vestuves ziema (19) vestuves ziema (20) vestuves ziema (21) vestuves ziema (1) vestuves ziema (2) vestuves ziema (3) vestuves ziema (4)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *