Karališkos vestuvės Žemaitijoje, 2016

Tai buvo iš tiesų karališkos vestuvės nuo pradžios iki pat pabaigos. Nuotakos mėgstamiausias stilius klaisikinis, prabangus, todėl neveltui vestuvėse vyravo šios 2 spalvos ir prabanga. Neatsitiktinai pasirinkome ir Švėkšnos dvarą, kurio vidaus interjeras labiau primena prancūzijos rūmus savo freskomis ir ampyriniu stiliumi. Tad kažkur tarp Prancūzijos ir Žemaitijos mes surengėme išties fantastinio grožio ir linksmumo vestuves. Žmonės kalba, kad šokių būta net ant stalų iki 6 ryto!

Logotipais buvo siuvinėta kiekviena iš 60 -ies balto satino servetėlių, perrišta rankų darbo chanel tipo kaspinėliu.

30 metrų baltutėlis kilimas vedantis iki ceremonijos vietos taip pat buvo specialiai užsakytas ir padarytas su jaunųjų logotipu.

Dar turėjome nuostabų Musica Libera styginių kvartetą, mimų teatrą, svečiai kol vyko fotosesija mokėsi senovinio Klaipėdos krašto tikro dvaro etiketo, dovanojome visoms merginoms vėduokles… Buvo be protiškai linksma, smagu ir magiška. Jau rašiau apie šias vestuves – tikra magija! Lietus pliaupė taip stipriai, kad Klaipėdos mieste upės vietoj gatvių virto…. O iki ceremonijos likus 30 min viskas tiesiog baigėsi, taip kaip kažkas būtų ranka paspaudęs mygtuką. Dangus tikrai palaimino šiuos žmones ir aš be galo už juos džiaugiuosi, ir viliuosi, kad bus tiesiog laimingi.

Suknelė: Egidijus Rainys

Vedėjai: Trys Karaliai ir Remigijus Žiogas

Vakaro vinis: Martynas Kavaliauskas

Pievų vaikai sukūrė visa kas iš gėlių

Spauda: Print Deco

Tortai ir saldumynai: Cukraus studija

Planavimas ir dekoro koncepto kūrimas, koordinavimas: Edita, “Vyšnios”.

Foto ir ceremonjos vietos instaliacijos idėjos autorė: Žaneta Plečkaitienė

Video: www.memomedia.lt