• Kas nesamdo vestuvių planuotojų?

  vestuviu planuotoja

  Jau beveik praūžė, pralėkė, pratipeno ant pirštų galiūkų, prakaukšėjo, visas gražus, pasipuošęs, išsidabinęs, kvepiantis, kartais labai išsigandęs ir su ašaromis akyse, kartais iki ausų išsišiepęs vestuvių sezonas. Buvo labai smagu, kaip ir visada yra smagu organizuoti šeimos ir giminės bei draugų šventes.

  Visiems tiems skeptikams, kurie sako: “Pffff kokia nesąmonė, viską galiu pasidaryti pats! Bus ir pigiau ir patikimiau ir daug geriau.” Galiu labai drąsiai pasakyti: NESAMONĖ. Jūsų šventė bus padrika, nekoordinuota ir nejausite jokio džiaugsmo jos laukdami patys. Užsisakyti šventės vietą, išsirinkti fotografą , suknelę – tai yra tik ledkalnio viršūnėlė, pati pradžia ir labai paprasta. O jei galvojate, kad turite puikius draugus, kuriuos pavertę liudininkais, galite viską jiems suversti (šampano pilstyma prie bažnyčios,  svečių sodinimą, koordinavimą, nuometo nešimą, gėlių pristatymą ir išdėliojimą, saldaus stalo padengimą, fotosesijos derinimą… palikti visų reikalų sprendimus su grupėmis, didžėjais ir garsistais, vedėjais… restorano personalu…), tuomet beveik galiu garantuoti, kad po šventės galite sakyti, kad juos “turėjote”.

  Na žodžiu, yra daugybė “smagių dalykėlių”, kurie būtinai nutinka, ir visada viskas nutinka netikėtai. Neplanuotai ir tai net niekieno kaltė.  Net jei suplanuoji vakarienės eigą 5 minučių tikslumu, o koks nors dėdė ar draugas atsistojo ir ėmė sakyti ne-pla-nuo-tą kalbą, kuri trunka 29 minutes. Ką daryti? Jį tildyti? Visiems patiekti patiekalus kol jis kalba ir visi lieja ašaras? Laukti kol baigs ir visą vakaro eigą po truputį perdėlioti, vėlinti? Kas tai daro jei neturite pagalbos? Ką daryti jeigu niekas nešoka? Grupė groja? Yra tų subtilių dalykų, kuriuos kaskartą reikia spręsti… Ką daryti jei …?” Visus atsakymus turi planuotoja.

  Aš asmeniškai manau, kad kiekviena mergina nori turėti ir privalo turėti vestuvių planuotoją.

  Mano ir mano šioje srity dirbančių kolegų nuomonė yra tokia, kad nesamdo profesionalių renginio organizatorių tik labai šykštūs jaunikiai, kurie moka už vestuves ir moka įtikinti savo būsimas nuotakas, kad jos pačios su draugėmis/sesėmis/pamergėmis viską gali pačios suorganizuoti. Kaip praktika rodo, jaunikiai vestuvių organizavime atsiranda tik savaitę prieš vestuves, kai reikia išsirinkti ar supirkti alkoholinius gėrimus, apmokėti sąskaitas… Tada prasideda klausimai…. : )

  Kiek kainuoja ramybė dėl savo dienos arba gera vestuvių planuotoja? Kiek kainuoja bereikalingas sedėjimas prie kompiuterio dienų dienomis, naktų naktimis ir ieškojimas? Daugiau. Planuotoja kainuoja nuo 600 eur iki 1500 eur (kainuoti gali daugiau jei planuotoja skaičiuoja atlygį nuo biudžeto).  Argi tai yra daug? Manau, kad visiškai nedaug, lyginant su tuo, kiek jums laiko ir nervų sutaupo : ) Ar daug už nulinį galvos skausmą ir daugybės problemų išsprendimą?

  Visada sakau, kad tai yra savjonė, ateiti į savą renginį, kaip svečiui, ir džiaugtis tiesiog labai sklandžia eiga, dėl nieko nesijaudinti, nes kažkas atneš dovanas tėveliams, kai bus tam reikalingas momentas, kažkas žinos kuriuo momentu jau paleisti tam tikrą dainą… Kada paduoti kitus batelius ir t.t.

  Turėkite planuotoją ir viskas bus daug geriau nei galvojate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *