• Apie ką meluoja nuotakos?

  Ruffled - photo by Jessica Withey Photography http://ruffledblog.com/magic-ballerina-wedding-inspiration

  Apie ką meluoja nuotakos?

  Dauguma nuotakų, ir tos kurios pačios planuoja vestuves, ir tos, kurios samdo planuotojų komandas, vis tiek iki vestuvių jaudinasi ar užsiima kažkuo susijusiu su vestuvėmis: reikia suknelę, batelius išsirinkti, rasti kuo rengtis antrą dieną arba po vidurnakčio, derina valgiaraštį, saldumynus renkasi, galvoja apie sedėjimo planą ir svečius, dovanėles, šokių žingsnelius, muziką, vedėją… ir taip toliau…

  Žodžiu, reikia priimti daugybę sprendimų!

  Melas nr. 1 „Aš visiškai rami ir dėl vestuvių net nesijaudinu“.

  Kartą kreipėsi į mane nuotaka konsultacijos, kuri sakė, taip daranti, tik dėl artimųjų ir draugų, nes vis klausinėja visi: „ar dar neišprotėjo, ar dar naktimis miega, ar netampa nuotaka siaubūnė“.  Ji man prasitarė, kad visai nesupranta, kodėl taip išpučiamas tas reikalas su vestuvių planavimu, juk visai nesunku! Aš pamaniau, kad gal ji tikrai šaunuolė, visiškai dėl nieko nesijaudina, tačiau vėliau sužinojau, kad ji pati sau taip neleido prisipažinti, kad vis tik labai jaudinasi nuo vestuvinių minčių ir t.t. Na žinoma, vestuvės vestuvėms nelygios, ir mūsų, žmonių, jautrumo lygis irgi nevienodas, kaip ir poreikiai, svajonės, norai. Vieni greitai dėl visko apsisprendžia, o kitiems sprendimų priėmimas yra tikra kančia. Vieni ilgai dvejoja, lygina, ieško dar septynių variantų, niekuo nesipasitiki, blaškosi.

  Melas nr. 2 „prieš vestuves aš, žinoma, pradėsiu sportuoti ir laikytis dietos“

  Dauguma atvejų nuotakos nuo rūpesčių ir tikrai nuoširdžiai norėdamos sukūsta. Tačiau vienoms stresas padeda tirpdyti kilogramus, o kitoms – kaip tik pasidaro labai sunku riboti maistą, sportuoti, nes nuolatinės mintys apie visus su švente susijusius dalykus, neleidžia užmigti, norisi kažkuo pasilepinti, nusiraminti. Tad maistas tampa maža paguoda.

  Melas nr. 3 „Man labai patinka vestuvių planavimas“

  Planavimas – labai smagus procesas, pati pradžia romantiškiausia. Imate ieškoti šventės vietos, abu važiuojate, keliaujate su draugėmis matuotis sukneles (nuotakos), ir pradeate rinktis dekoro elementus. Vėliau, kai įsisukate į visą užsakymų ir susitikimų ratą, nebegalite sakyti sau ar kitiems, kad nebesmagu, juk VESTUVES PLANUOJATE! Atrodo, kad jei pasakysi, kad pavargai, nebepatinka arba kad siaubas apėmė, tai žmonės ims galvoti, gal kas negerai santykiuose ir panašiai… Todėl visi sako, kad vestuves planuoti yra toks didelis džiaugsmas.

  Kuo artyn šventės data, tuo daugiau detalių ir skambučių iš visų. Kaip tame teatre, praskleidi uždangą, pasimato daugybė detalių detalyčių, kurias reikia išsirinkti, užsakyti ir nuspręsti, atmesti arba priimti. Žmonėms, kurie gyvenime nemėgsta atsakomybės, tai gali tapti didžiuliu iššūkiu.

  Nuotakos dažnai pasiguodžia po vestuvių, kad viskas buvo tobula: suknelė, scenarijus, vedėjas, dekoras; tačiau pats planavimo procesas joms kainavo daug jaudulio… Tai yra natūralu.

  Bet kokiu atveju, būkite sau atlaidžios, mylėkite save, atsipalaiduokite, nueikite dažniau į spa, išvažiuokite pasivaikščioti, viskas vis tiek bus gerai, juk planuojate džiaugsmingą gyvenimo įvykį, todėl verta džiaugtis. Rekomenduoju per daug nevarginti savęs ir tiesiog kreiptis pagalbos organizuojant vestuves, jei ne pilno planavimo paslaugos, tai bent kelioms konsultacijoms, kurios suteiks ramybės.

  Galite pasinaudoti mūsų labai geru pasiūlymu, kai vestuves organizuojate patys, o mes padedame, kaina 200 eur: http://www.vysnios.com/vestuviu-pagalba-123/

  {nuotrauka iš Ruffledblog.com}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *